Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden
error_outline
23. juni kl. 09:00

Ny hjemmeside

Velkommen til vår nye hjemmeside! Vi ønsker din tilbakemelding, enten det gjelder feil på siden, feil informasjon eller andre tilbakemeldinger.

Les mer... clear

Verneombud

Hovedverneombud for Skjervøy kommune er Heidi Granberg. 

Kontaktinformasjon: heidi.granberg@skjervoy.kommune.no; telefon: 41316488
Kontortid: en dag i uken, kontakt Heidi for å avtale tid.  
Kontorsted: Sentraladinistasjonen, Skjervøy rådhus. 

Andre verneombud i Skjervøy kommune:

Navn

Virksomhet

E-post

Sylvi Nilsen

Skjervøy barneskole

Sylvi.nilsen@skjervoy.kommune.no

Nina Mathiassen

Vågen Barnehage

Ninamerete.mathiassen@skjervoy.kommune.no

Dagfinn Thomassen

Vaktmesterne og renholdere

Dagfinn.thomassen@skjervoy.kommune.no

Heidi Granberg

Hovedverneombud

Rådhuset, kulturskolen/

Kino og Kulturhuset, Anleggs-seksjonen

Heidi.h73@hotmail.com

 

Heidi.granberg@skjervoy.kommune.no

Johanne Flatvold

TU avd. Solsikken avlastningsbolig

Johanne.flatvold@skjervoy.kommune.no

Thomas Bless

Terminalen

thomasblessyou@hotmail.com

Julie Hansen

Sykehjem

Julie.hansen@skjervoy.kommune.no

Thore Evensen

TU avd. Malenaveien

omsorgsbolig

Thore.evensen@skjervoy.kommune.no

Ingrid Johansen

Hjemmetjenesten

Ingrid.johansen@skjervoy.kommune.no

Sveinung Sørli

Skjervøy ungdomsskole

Sveinung.sorli@skjervoy.kommune.no

Verneombudene har fellesmøte 4 ganger pr. år.

Informasjon om arbeidet til verneombudene finnes på arbeidstilsynet side:

https://www.arbeidstilsynet.no/hms/roller-i-hms-arbeidet/verneombud/

 

Skjema for vernerunde: Vernerundeskjema.docx PDF document ODT document