Verneombud

Hovedverneombud for Skjervøy kommune er Heidi Granberg. 

Kontaktinformasjon: heidi.granberg@skjervoy.kommune.no
Kontortid: annenhver torsdag, med oppstart fra 7. september 2017. 
Kontorsted: Sentraladinistasjonen, Skjervøy rådhus. 

Andre verneombud i Skjervøy kommune:

Navn:

Virksomhet

Tlf

Epost

Sylvi Nilsen

Barneskolen

 

Sylvi.nilsen@skjervoy.kommune.no

Nina Mathiassen

Vågen Barnehage

41529565

Ninamerete.mathiassen@skjervoy.kommune.no

Dagfinn Thomassen

Vaktmesterne og renholdere

48865527

Dagfinn.thomassen@skjervoy.kommune.no

Heidi Granberg

HVO-

Rådhuset, Kulturskolen/Kino og Kulturhuset, Anleggsseksjonen

Eidekroken

95005862

heidi.granberg@skjervoy.kommune.no

Sissel Moksnes

Solsikken Avlastningsbolig

99592599

Sissel.moksnes@skjervoy.kommune.no

Thomas Bless

Terminalen

97785477

thomasblessyou@hotmail.com

Julie Hansen

Sykehjem

 

Julie.hansen@skjervoy.kommune.no

Monica Larsen

Legekontoret

 

Monica.larsen@skjervoy.kommune.no

Marian Jacobsen

ROP

99593622

mariann.jacobsen@skjervoy.kommune.no

Elisabeth Høyer

Solstua og Akutten barnehage

 

Elisabeth.hoyer@skjervoy.kommune.no

Siv Hege Angell

Malenaveien Omsorgsbolig

40242218

sivhege.angell@skjervoy.kommune.no

Tonje Eriksen

Hjemmetjenesten

41581742

Tonje.m.eriksen@skjervoy.kommune.no

Sveinung Sørli

Skjervøy ungdomsskole

 

Seveinung.sorli@skjervoy.kommune.no

 

Verneombudene har fellesmøte 4 ganger pr. år.

Informasjon om arbeidet til verneombudene finnes på arbeidstilsynet side:

https://www.arbeidstilsynet.no/hms/roller-i-hms-arbeidet/verneombud/

 

Skjema for vernerunde: Vernerundeskjema.docx PDF document ODT document

 

 

Web levert av CustomPublish AS